درباره ما

بهترین ها را با بالاترین استانداردها بخواهید

شرکت شمیران وب یک شرکت ارائه دهنده راهکار های تخصصی تحت وب می باشد که از سال ۱۳۸۸ با طراحی سایت کار خود را شروع کرده و هم اکنون خدمات گسترده ای در زمینه های مختلف در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. وجود تعداد بیشماری از پروژه های طراحی و برنامه نویسی وب در کارنامه ما نشان از توانمندی و تجربه در طراحی و برنامه نویسی سیستم های پیشرفته تحت وب با منطق های تجاری پیچیده و حجم زیادی از داده ها و معاملات است.

شرکت شمیران وب هم اکنون با داشتن نمونه کارهای بسیار قوی در بخش های طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن Android، ساخت اپلیکیشن IOS، راه اندازی استارتاپ و سیستم های تخصصی رژیم درمانی این تضمین را به شما میدهد تا ایده خود را با بالاترین استانداردها به واقعیت تبدیل کنید.

گروه ما موفق به کسب برترین سایت در جشنواره وب ایران و همچنین نامزد شدن بیشتر سایت ها در جشنواره وب ایران گردیده است.

ما تجربه و دانش را با تکــنولوژی و متدلوژی های اثبات شده و مــورد قبول ادغام می کنیم تا نتایجی با سطـح کـیـــفی بالا ، موثر و مقرون به صرفه ارائه دهیم تا سود مشتریانمان را بالا ببریم. مشتریان ما شامل شرکت هایی با قابلــیتهای متفاوت از گروه های کوچک و تازه شــکل یافته تا موسسات و تشکیلات بزرگ هستند. مــا میدانیم که شما نــیازمند راه کارهای حرفه ای اینــترنتی برای تولید سرمایه ، ایجاد ارزش افزوده ، برقراری کانال های ارتباطی ساده و موثر کردن عملیات های تجاری خود هستند.

خدمات شمیران وب

برخی از خدمات قابل ارائه شرکت

پروژه یا ایده خاصی دارید؟ همین حالا شروع کنید

ارتباط با ما