راه اندازی استارتاپ

دیگه وقت آن رسیده که کسب و کار خود را راه اندازی کنید و ایده خودتون رو به واقعیت تبدیل کنید. راه اندازی استارتاپ نقطه ی شروع موفقیت است.اما همیشه با موفقیت به پایان نمی رسد. در این بین توجه به نکاتی و رعایت اصول بسیار مهم و ضروری است تا استارتاپ با شکست مواجه نشود. پس وجود یک گروه کاربلد و ماهر در طی کردن این مسیر ضروری است. قوانین استارت آپ چندان پیچیده نیست و افراد با هر دانش و موقعیتی می‌تواند آن را راه‌اندازی کنند. امروزه انواع استارت آپ در زمینه‌های مختلف را می‌توان در جای جای جامعه مشاهده کرد که به موفقیت های چشمگیری رسیده اند.

برای راه‌اندازی Startup نیاز به دانشی در مورد عملکرد و قوانین آن دارید؛ اینجاست که تیم حرفه ای شمیران وب با تجربه های موفق در راه اندزای استارت آپ توسط افراد خبره و کارآفرینان موفق مطرح می‌شود.

تکنولوژی‌های مورد استفاده

shemiranweb
shemiranweb
shemiranweb
shemiranweb
shemiranweb
shemiranweb

ایده شما به واقعیت تبدیل مشود!

اتاق فکر شمیران وب با تیم حرفه ای از جوانان خلاق و خوش فکر همیشه ایده هایی ناب و ایده آل در ذهن خود دارند. فقط کافی است چند جلسه مشاوره برگزار شود تا گزارشی از نیاز ها و امکانات شما تهیه شود و سپس ایده هایی ارائه می گردد. این ایده ها مطابق با نیاز جامعه است و همگی در بستری مناسب مورد آزمایش و تحقیق قرار گرفته اند. کافیه شما ایده ی مناسب برای راه اندازی کسب و کار خود را بین تمامی مواردی که به شما پیشنهاد می شود، انتخاب کنید. بقیه ی کارها را به ما بسپارید.

برنامه نویسی و طراحی اختصاصی

برای راه اندازی استارتاپ خود نیاز به  بستری دارید تا بتوانید کسب و کار خود را در فضای آنلاین به نمایش بگذارید. ما به شما پکیج سایت و اپلیکیشن را پیشنهاد می کند. سایت و اپلیکیشن توسط تیم متخصص برنامه نویسی به صورت اختصاصی تولید می شود. این سایت و اپلیکیشن به علت اختصاصی بودن، به راحتی قابل توسعه هستند و همگام با یکدیگر کار می کنند. سایت طراحی شده، دارای پنل مدیریتی آسان است و پس از اتمام با آموزش هایی که داده می شود به راحتی شما می توانید با آن کار کنید.

با مارکتینگ حرفه ای استارتاپ را پیش میبریم

تا اینجای کار ایده ای را انتخاب کرده و سایت و اپ هم آماده است اما کسی اصلا این استارتاپ را نمی شناسد. پس از اینجا کار مهم گروه مارکتینگ و سئو آغاز می شود. اگر شما استارتاپ عالی داشته باشید و کسی شما را نشناسد یا واضح تر فروشی نداشته باشید، هیچ فاییده ای ندارد. تیم متخصص سئو با بکارگیری اصول مطابق با استانداردهای گوگل سایت شما را بهینه می کنند و در کمترین زمان سایت شما در صفحه ی اول گوگل است.

همین حالا برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

جهت مشاوره رایگان با شمیران وب میتوانید با شماره تلفن ۹۱۳۱۲۰۱۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا با ورود به قسمت ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید

آخرین پروژه های راه اندازی استارتاپ

ویژگی‌های ممتاز

توسعه پذیری نامحدود

توسعه پذیری نامحدود

امنیت بالا

امنیت بالا

انعطاف پذیری بالا

انعطاف پذیری بالا

سوالات متداول

سوالات متداول مشتریان در مورد سرویس راه اندازی استارتاپ

قوانین استارت آپ چیست؟

در راه اندازی استارت آپ باید ابتدا با قوانین اولیه آن آشنایی داشته باشید. انواع استارت آپ باید از قوانین موجود برای فعالیت خود اطلاع داشته باشند تا دچار مشکلات حقوقی و زیان نشوند. ایده خود را به هرکسی نگویید. برای جذب سرمایه‌گذار یا هم بنیان‌گذار و توضیح ایده خود حتماً قرارداد عدم افشای اطلاعات و محرمانگی را قبل از ارائه اطلاعات خود منعقد کنید. آشنایی با قوانین تجارت الکترونیک برای راه‌اندازی startup هایی که بستر الکترونیک و اینترنتی دارند، حیاتی است. قبل از هر اقدامی ابتدا این قوانین را مطالعه کنید و مطمئن شوید که ایده شما مغایرتی با اصول آن ندارد. گواهی ثبت اختراع بگیرید. قبل از جذب سرمایه‌گذار بهتر است که اختراع خود را ثبت کنید. نام و علامت تجاری برای برند خود تعریف و ثبت کنید. شرکت خود را ثبت کنید. پس از تعیین اعضا و هیئت‌ مدیره به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه و آن را ثبت کنید. برای این کار نیاز به تنظیم اساسنامه دارید. قرارداد واگذاری سهام. یکی از قوانین استارت آپ که اهمیت بالایی برای بقای آن دارد، تنظیم قرارداد برای اختصاص سهام آن به افراد و شرکا است.

طراحی بیزنس پلن در شروع کار می‌توانید چهارچوب و رویه‌های موردنظر را تدوین کرده و آن‌ها را بازنگری کنید. اگر از خود می‌پرسید که چگونه یک استارتاپ راه بیندازیم؟ پاسخ آن مطمئناً شامل نوشتن بیزنس پلن برای آن است. از آنجا که جزئیات طرح و نحوه اجرای آن، همچنین میزان هزینه راه اندازی استارت آپ ، شرکا و رویه‌های فروش و تولید محصول یا ارائه خدمات در بیزنس پلن ذکر می‌شود، می‌توانید میزان موفقیت پروژه خود را با آن اندازه‌گیری کنید. در حین تهیه بیزنس پلن برای راه‌اندازی Startup خودتان نیز با مشکلات احتمالی، میزان سود، تعداد افراد مورد نیاز برای اجرا و دیگر نکاتی که ممکن است به آن‌ها فکر نکرده باشید، مواجه شوید. این در تصمیم‌گیری برای ادامه کار به شما کمک می‌کند.

برای تخمین هزینه راه اندازی استارت آپ باید درک درستی از سازوکار پروژه و شرکت خود داشته باشید. بسته به نوع تجارت و کاری که قرار است راه‌اندازی کنید، یقیناً هزینه اولیه متفاوت خواهد بود.

بله ، موارد زیر حائز اهمیت است : ایده خود را به هرکسی نگویید. آشنایی با قوانین تجارت الکترونیک برای راه‌اندازی startup گواهی ثبت اختراع بگیرید. شرکت خود را ثبت کنید.

نوشتن بیزنس پلن یکی از کارهایی است که برای شروع باید به آن توجه کرد. از آنجا که جزئیات طرح و نحوه اجرای آن، همچنین میزان هزینه راه اندازی استارت آپ ، شرکا و رویه‌های فروش و تولید محصول یا ارائه خدمات در بیزنس پلن ذکر می‌شود، می‌توانید میزان موفقیت پروژه خود را با آن اندازه‌گیری کنید.