خدمات ما

راه اندازی استارتاپ

راه اندازی استارتاپ

یکی از خدماتی که شمیران وب در ان تخصص دارد که در سالهای اخیر رشد زیادی داشته است طراحی استارت آپ بوده. با توجه به اینکه کلیه مراحل طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل را بصورت کاملا اختصاصی اجرا و کدنویسی می نماید و تیم های تخصصی ما در فازهای آنالیز در ایده پردازی پروژه ها همواره کنار شما هستند می توان گفت که شمیران وب بهترین انتخاب برای کسب و کارهای نو ظهور و نوپای شما می باشد. ما همواره تلاش کرده ایم تا با راه اندازی پروژه هایی کاملا اختصاصی و منحصر و رعایت استاندارد های جهانی در هر زمینه ای همواره به عنوان رشد دهنده کسب و کار شما در رقابت با رقبایتان باشیم و طراحی استارت آپ و اجرایی کردن ایده های شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

راه اندازی یک استارت آپ بر بستر وب یا موبایل نیازمندی های فراوانی دارد که در جای خود نیازمند بحث و بررسی فراوان است. از داشتن یک ایده ی درست گرفته تا تأمین مالی نیروی کار درگیر با پروژه همگی حاکی از این است که برخلاف ظاهر جذاب و فریبنده آن، راه اندازی کسب و کار آنلاین امری آسان نبوده و در کنار جذابیت های آن، دشواری های بی شماری نیز دارد. طبق بسیاری از آمارها نرخ شکست کسب و کارهای آنلاین در بستر وب بیش از 80 درصد بوده و بیش از 90 درصد اپلیکیشن های موبایل هیچ سودآوری ندارند. بنابراین راه اندازی یک استارت آپ و پیاده سازی یک ایده کسب وکار آنلاین نیازمند دقت نظر و بررسی فراوان و مشاوره با افراد با تجربه است.

اگر ایده ای نو دارید و می خواهید آن را به عنوان شروع یک تجارت در بستر آنلاین راه اندازی نماید، گروه شمیران وب بهترین انتخاب شما در طراحی استارت آپ در انواع زمینه های وب و اپلیکیشن می باشد ما پروژه های شما را با بالاترین استاندارد طراحی و برنامه نویسی ، کاملا حرفه ای و اختصاصی پیاده سازی می نماییم و در طول زمان بهره بردای و رشد کسب و کار شما همواره به عنوان پشتیبان همراه و کنار شما خواهیم بود.

برخی از استارتاپ های راه اندازی شده توسط شمیران وب :

  • سیستم های رژیم درمانی و تغذیه درمانی
  • سیتسم نوبت دهی بیمارستان
  • سیستم مشاوره و کنکور

در صورتی که ایده ای نو دارید و می خواهید کسب و کار جدیدی را در بستر اینترنت راه اندازی نمایید همین امروز با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان و راه اندازی استارت آپ خود تماس بگیرید.

پروژه یا ایده خاصی دارید؟ همین حالا شروع کنید

ارتباط با ما