طراحی وب سایت گیتی تک البرز

طراحی وب سایت گیتی تک البرز

وب سایت گیتی تک البرز یک سایت تخصصی برای فروش تجهیزات معلولان و کم توانان است و در این سایت علاوه بر معرفی تمامی محصولات شرکت، امکانات تخصصی برای گارانتی محصولات در نظر گرفته شده است.

طراحی زیبا و دسترسی سریع

هدف کلی از طراحی سایت، دسترسی سریع و راحت به تمامی محصولات شرکت گیتی تک میباشد . برای طراحی و دسترسی راحت تر به محصولات، از منوی درختی برای نمایش تمامی محصولات استفاده کردیم.

خدمات آنلاین اختصاصی

تمامی مشتریان پس از خرید محصولات شرکت میبایست با مراجعه به سایت، اطلاعات قسمت گارانتی را کامل کرده تا گارانتی محصولات برای آنها فعال باشد .

پس از تکمیل فرم گارانتی محصولات، در صورتی که در مدت زمان گارانتی دچار عیب یا ایرادی شده باشند، میتوانند با مراجعه به بخش درخواست تعمیر در وب سایت، اقدام به کامل کردن فرم نموده تا درخواست انها توسط شرکت انجام شود .

در این قسمت بر اساس شماره سریال محصولات، فرم کامل میشود و شماره سریال ها قبلا توسط اپراتور در سیتسم درج شده است.

طراحی سه زبانه

وب سایت گیتی تک به صورت سه زبانه طراحی شده است و در هرزمان میتوان زبان های دیگر سایت را فعال کرد . همچنین نوع طراحی به صورت ادرس ثابت میباشد تا سئو بهتری داشته باشد.

بهینه سازی شده برای موتورهای جست و جو گر

وب سایت گیتی تک برای موتورهای جست و جو گر بهینه سازی شده است و هم اکنون اکثر کلمات ویلچر آن در صفحات اول گوگل ایندکس شده است .

اطلاعات پروژه

پروژه یا ایده خاصی دارید؟ همین حالا شروع کنید

ارتباط با ما